پاک کردن تاتو | ترانه الوندی
مرکز حرفه ای پاک کردن تاتو‌ فیبروز نانو بدون عوارض رنگهای تاتو- عضو رسمی اکادمی فیبروز اروپا 📍تهران_زعفرانیه 📲09355166355 وقت 📲09104205629 آموزش

پاک کردن هاشور ابرو

پاک کردن هاشور ابرو با توجه به گسترش میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن یکی از خدمات پرکاربرد امروزه مراکر پاک کردن تاتو به شما می رود . خود پاک کردن هاشور ابرو دلایل زیادی می تواند داشته باشد از تنوع طلبی خانمها گرفته تا اجرای ناکارامد هاشور ابرو . اما برای آنکه بدانیم پاک کردن چگونه انجام می شود باید درباره هاشور ابرو و مکانیزه و عملکرد آن بیشتر بدانیم :

هاشور ابرو چیست؟

پاک کردن هاشور ابرو

هاشور ابرو امروز با متدهای نوین و با استفاده از پیگمنت و رنگدانه ها انجام می شود که در میکروبلیدینگ با قلم دستی و در میکروپیگمنتیشن با قلم ماشینی این رنگدانه ها به زیر پوست منتقل می شوند و خطوط هاشوری ایجاد می شوند .ماندگاری هاشور ابرو با توجه به روشهای انجام آن متفاوت می باشد. از 4 ماه تا 20 ماه این ماندگاری می تواند طول بکشد.

روش های پاک کردن هاشور ابرو

پاک کردن هاشور ابرو

پاک کردن هاشور و تاتو ابرو در مراکز زیبایی و مراکز پاک کردن تاتو به روش های مختلفی انجام می شود . البته اگر هاشور ابرو به روش میکروبلیدینگ یا میکروپیگمنتیشن انجام شود به مراتب پاک کردن ان اسانتر از تاتوی ابروهای قدیمی است . که امروزه بیش از 90 درصد کار پاک کردن تاتو ابرو در یک جلسه انجام می شود.

پاک کردن هاشور ابرو به روش پزشکی

پاک کردن هاشور ابرو

روش های پزشکی یعنی استفاده از محصولات و مواد پاک کردن در کنار تجهیزات بروز پزشکی زیبایی که در کلینیک های تخصصی توسط پزشکان و متخصصان زیبایی انجام می شود .

روش جراحی پلاستیک

پاک کردن هاشور ابرو

یکی از پرهزینه ترین روش های پزشکی پاک کردن تاتو ابرو و بدن جراحی پلاستیک است که معمولا افراد معمولی و عادی جامعه بخاطر هزینه های سنگین آن به سراغ ان نمی روند.

روش آی پی ال IPL

پاک کردن هاشور ابرو

این هم یک روش پزشکی دیگر است برای پاک کردن تاتو ابرو کاربرد دارد.یک نوع روش نوردرمانی شدید هست که ژل مخصوص خود را دارد که با تلفیقی از هر دو رنگدانه های هاشور ابرو پاک می شوند. در واقع با نور شدید که به ژلی که در محل تاتو مالیده شده یکسری واکنش هایی رخ می دهد که باعث پاک شدن می شود. هزینه این کار هم بسیار بالا می باشد.

روش لیزر

پاک کردن هاشور ابرو

لیزرها در انواع اقسام متلف امروزه در پاک کردن تاتو در دنیا به کار گرفته می شوند ی توان به Q-Suitched اشاره کرد که از طریق تکه تکه کردن قطعات رنگ موجود در پوست، سلول های ایمنی پوست را در از بین بردن رنگ خالکوبی کمک می کند. اما این روش جلسات زیادی را طلب می کند بطوری که علاوه بر هزینه های سنگین هر جلسه ، باید هزینه زمانی و حوصله اینکار رو هم داشته باشید. در ضمن پاک کردن تاتو با روش لیزر دردناک نیز خواهد بود. البته لیزرهای دیگری نظیر اربیوم و CO2 هستند که تعداد جلسات را کمتر می کنند و حکم لایه بردار را دارند .

روش تزریق آب نمک

این هم یک روشی است که در ان متخصص پاک کردن تاتو ، آب نمک را در ابروها تزریق می کند. آب نمک باید اندازه کافی تزریق شود ولی ایراد این روش این است که یک ماه بیشتر زمان می برد تا اثر کند . اما درد کمتری به همراه دارد.

محصولات و کرم های پاک کننده

روش دیگر که خیلی در مراکز پاک کردن تاتو امروزه استفاده می شود استفاده از محصولاتی نظیر Rejuvi Cream، Profade، Wrecking Balm و Tattoo Off و … در واقع همه اینها کرمهایی هستند که با هاشور ابرو وقتی برخورد می کنند رنگ دانه ها رو در خود بصورت مولکولی حل می کنند و باعث پاک شدن هاشور ابرو ها می شوند .

بهترین روش پاک کردن هاشور ابرو کدام است؟

پاک کردن هاشور ابرو

البته غیر از این روشهای گفته شد روش های خانگی و لایه بردارهای خانگی هم هستند که با توجه به اینکه بر روی هر فرد اثرهای متفاوتی داشتند از ذکر انها خودداری می کنیم. اما بهترین روش پاک کرن هاشور ابرو کدام روش می باشد؟

از انجا که سلامتی مهمترین فاکتور در تعیین بهترین روش می باشد و با توجه به اینکه نزدیکی ابروها به چشم ها ، معمولا توصیه می شود که از لیزر و نوردرمانی استفاده نشود . در واقع استفاده از کرمهای پاک کننده میزان خطراتش به مراتب کمتر از لیزر می باشد .

پاک کردن هاشور ابرو بدون رنگ و لیزر و اسید

در این روش هر نوع تاتو از جمله هاشور تاتو قديمي تاتو بدن ، چشم لب را هم پاك ميكنه
حتي خط چشم به راحتي از پوست بدون استفاده از رنگ و اسيد و ليزر كامل پاك ميكنه
بدون هيچ اسيبي به مژه ، پوست يا چشم كامل ميره

اين نوع پاك كردن يا ريمور كردن اخرين تكنيك امريكا وجهان براي پاك كردن تاتو هست كه برتريت دارد بر ليزر چون ليزر باعث سوختن پياز موهاي ابرو و مژه ها ميشود و همچنين باعث ايجاد گودي در پوست ميشود

حدود ٩٠٪‏ پاك كردن هاي ما در يك جلسه انجام ميشه

موادي كه در اين تكنيك استفاده ميشه جاذب اكسيد فلزات سنگين هست ، اين مواد با رنگهاي تاتو كه از فلزات سنگين مثل سرب يا جيوه و يا اهن درشت مولكول تشكيل شده واكنش ميدهد و به علت اينكه خود مواد درشت مولكول بوده نميتواند از سد پوست بگذرد بنابراين نميتواند جذب مولكول هاي رنگ شود پس رنگها را از پوست بيرون كشيده وبه خود جذب ميكند

پاک کردن تاتو خط جشم

Share

You may also like...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *